KONST / Litografier / Färglitografi 12809007
nr 1280 9007
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Gröna Lund. Signerad, numrerad 344/360. Motivet: 38x44 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
måndag 7 oktober 2019
kl 18:05:53
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö